zavřít

GDS 2012: Pavel Šebor - postmortem Euro Truck Simulator 2

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pavla Šebora, šéfa pražského studia SCS Software, byste měli znát, poněvadž byl nedávno hostem našeho Fight Clubu, kde jsme z něj tahali moudra nejenom o Euro Truck Simulator 2, ale obecně o fungování jeho studia v současných českých podmínkách. Pokud vás jeho myšlenky a informace o fungování studia zaujaly, nenechte si tím pádem ujít videozáznam jeho přednášky z letošní Game Developers Session.

Pavel Šebor vám poví příběh o tom jak se projekt Euro Truck Simulator 2, plánovaný původně na jeden rok práce, nafoukl na 33 měsíců, a proč to bylo správně. Dozvíte se, jak probíhalo hledání správné pozice uvnitř trojúhelníku kvalita, cena a čas vývoje projektu. Nebo jaký byl přechod od budgetových her k high-end niche hrám, a jaká může být síla fanouškovské komunity. Videozáznam přednášky Pavla Šebora najdete v článku po rozkliku, zatímco všechny doposud zveřejněné videozáznamy přednášek z GDS 2012 najdete za tímto odkazem.

Tagy: gds 2012

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.