zavřít

GamesPlay: XCOM 2 – War of the Chosen

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nadešel čas vrátit Zemi zpátky do rukou homo sapiens! Tedy, už zase. Vyšel totiž masivní datadisk War of the Chosen pro XCOM 2 a co od něj můžete čekat vám ukáže Adam s Alešem, kteří už se do dalšího boje s mimozemskou cháskou pustili. Titulní Vyvolení pak nejsou vaši vojáci, ale trojice nových bossů, které na vás pošlou šéfové emzáků, kterým XCOM narušuje plány na spokojené vládnutí. Naštěstí vám v boji pomohou i tři nové frakce, s nimiž ovšem musíte budovat pozitivní vztah.

Nejde ale o jediné novinky v rámci War of the Chosen. Datadisk přidává spoustu větších či menších prvků, upravuje hratelnost takřka v každém ohledu a působí skoro jako nová hra. Ostatně, to vám v GamesPlayi i ukážeme.

Tagy: XCOM (série) strategie sci-fi RPG gamesplay taktická datadisk

Zdroje: Vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.