zavřít

GamesPlay – hrajeme upírské RPG Vampyr

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S upíry v hlavní roli je to složité, a to nejen v herním světě. Když už jim renomé nekazí zářivé stvůry z braku Stmívání, pak to dělají alespoň přinejlepším průměrné hry, jako třeba Van Helsing. Vampyr od Dontnod Entertainment v nás ale zažehl jiskřičku naděje - a probudil lehkou žízeň po krvi.

Jestli se tohle ambiciózní RPG vyrovná legendám žánru ze série Vampire: The Masquerade, nebo se Vampyr drží víc při zemi, to se již brzy dozvíte v naší recenzi. A nějaké náznaky si ukážeme v dnešním GamesPlayi. Své připomínky a naděje nám během vysílání můžete psát do chatu na YouTube.

Tagy: Londýn akční upíři RPG příběhová

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.