zavřít

GamesPlay: hrajeme The Dark Mod a Thiefa s HD texturami

Windows MAC

- Video autor: Pavel Dobrovský Komentáře: 0

Fanoušci série Thief měli v posledních měsících tohoto roku několik důvodů k upřímné radosti ze života. Nejdříve vyšla po několika letech vývoje 2.0 verze projektu The Dark Mod, který se snaží navázat na prvního Thiefa od Looking Glass s využitím enginu z Doom 3. Superlativy na kvalitu The Dark Mod se vrší ze všech stran a směrů, což platí i o počtu misí, s nimiž přichází komunita. Pavel se tedy jako zkušený virtuální zloděj chtěl přesvědčit, jestli všechen ten humbuk není uměle vytvořená konspirace.

Na záběrech následujícího videa si společně s ním projdete jednu z misí a jako bonus se můžete ponořit do světa skutečného prvního Thiefa, vylepšeného o nedávno vydané HD textury. Mimo jiné se nedlouho před vydáním nového Thiefa můžete podívat, co všichni zarytí fanoušci na původních hrách vidí a obdivují a tudíž jim na chystané nové hře občas i vadí.

...

Video můžete sledovat i na našem YouTube kanálu.

Tagy: stealth akční modifikace

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.