zavřít

GamesPlay – hrajeme soukromou betu The Division 2

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Apex Legends zatím každým dnem nabral zhruba milion hráčů a těší se velké popularitě, ohledně Anthem a jejího technického stavu panují velké obavy, ale The Division 2 teprve teď podstupuje větší veřejný test, který odhalí, jestli máme nebo nemáme vyhlížet březen. V redakci jsme využili příležitosti a vydali se do postapokalyptického Washingtonu, D.C. v koopu, který si ukážeme v dnešním GamesPlayi.

Původní plán byl rozjet rovnou čtyřčlenný koop, ale privátní, tedy uzavřenou betu bohužel provází technické problémy. Když už se nám konečně podařilo připojit, dozvěděli jsme se z oficiálních míst, že hru je nutné každé 2–3 hodiny restartovat, jinak bude neustále padat. Nemusíte si měřit čas. Až vám spadne poprvé, jednoduše ji vypněte a zapněte. My s tím máme bohaté zkušenosti… Snad nás to na streamu nepotká.

Těšíme se na vás i v chatu na YouTube.

Tagy: akční RPG střílečka Ubisoft

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.