zavřít

GamesPlay: Cestujeme do pravěku ve Far Cry Primal

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Časy Kopčema a Veverčáka sice už dávno minuly, ale trochu brutálnější a fantasknější pojetí doby kamenné v podobě Far Cry Primal může také mít své kouzlo. Jak to vypadá s údolím Oros a válkou mezi třemi kmeny a jak moc je hra blízko svým předchůdcům vám předvedou Pavel Dobrovský a Honza Olejník, který psal i recenzi na tuto hru.

Ačkoliv se Far Cry Primal odehrává v pravěku, Honza seznal, že spousta mechanismů z minulých her této série zůstala stejná a tak budete moci na jím demonstrovaných příkladech posoudit, zda vám přesun o dvanáct tisíc let zpět vyhovuje a nebo už máte dost dobývání táborů. Na druhou stranu, s lukem, kyjem a cvičenou sovou i to dobývání může být poměrně variabilní. Každopádně se už nyní můžete sázet, kolik mamutů kluci skolí a kolik šavlozubých tygrů ochočí.

Dotazy a připomínky pište během vysílání do chatu přímo u videa na YouTube

Tagy: pravěk akční survival gamesplay Far Cry

Zdroje: Vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.