zavřít

Firefall vstupuje do bety s nádherně béčkovým trailerem

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Free-to-play MMO střílečka Firefall se konečně dostala do fáze otevřené bety, což se tvůrci rozhodli vše oslavit hraným trailerem. Dobrá, nejsem si úplně jist, zda byl ten osmdesátkový feeling a milá neobratnost zcela jasným úmyslem, ale je to jedno, protože ve výsledku tenhle trailer funguje skvěle.

Klišé o veliteli odděleném od rodinky doplňují další a další až do podoby nádherně nostalgického výletu do dob, kdy filmová sci-fi voněla papundeklem a zoufalstvím zmařených hereckých nadějí. A tak se zde doplňují solidní vizuální triky s plastovými bojovými obleky (které dělal oceňovaný hollywoodský profík Steve Wang), šílenými dialogy a nezbytným ruským hromotlukem s příšerným přízvukem. K dokonalosti tu chybí jen Ron Perlman. Nu, kdybyste si to chtěli zkusit „naživo“ vy, do bety Firefallu se dostanete odsud.

...

Tagy: sci-fi free-to-play mmo střílečka

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.