zavřít

Divinity: Original Sin ukazuje jednoduchost a sílu svého editoru

Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Belgičanům z Larian Studios se na Kickstarteru zatím daří a jejich RPG Divinity: Original Sin...

Belgičanům z Larian Studios se na Kickstarteru zatím daří a jejich RPG Divinity: Original Sin má v tuto chvíli už něco málo přes 170 tisíc dolarů. Cílem je pouhých 400 tisíc dolarů a zbývá jim ještě 27 dnů, takže tady jsme v pohodě. Na oznamování stretch goals mají ještě čas, a tak se první kickstarterovský update soustředí na editor. Dostupný zároveň se samotnou hrou a budete si v něm moct navrhovat vlastní postavy, příběhy, úkoly, mise, dungeony... Prostě cokoliv. Stačí jen když budete dostatečně šikovní, a pokud se vyznáte ve skriptech, tak to nebude na škodu.

...

Vývojáři vás v devítiminutovém videu provedou editorem při tvorbě typického klišé úkolu o řezníkovi. Nejdřív se pro něj najde malé místo, pak se postaví stůl, židle, bedny, sudy a další nezbytnosti. Na stůl se nakliká jídlo, dá se k němu samotný řezník a vytvoří se trigger, díky kterému bude řezník mluvit na hráče.

Po lehčím vytváření triggeru dojde na psaní dialogu a následné hraní scény. Je to primitivní quest, ale jako ukázka rychlého a docela jednoduchého použití editoru poslouží dobře. Líbí? Přihoďte chlapcům nějaký ten dolar na Kickstarteru.

Tagy: akční fantasy RPG Kickstarter izometrické

Zdroje: Kickstarter,YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.