zavřít

Další střípky ze světa Deus Ex: Human Revolution

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tvůrci velmi očekávaného Deus Ex: Human Revolution si skutečně dali záležet na veškerém pozadí, stylizaci a atmosféře.

To můžete vidět na druhém videu ze série Behind 2027, která nám ukazuje svět budoucnosti, v němž megakorporace pomalu přebírají vládu z rukou států, lidé jsou upravováni pomocí stále lepší technologie a společnost zažívá mohutné otřesy. Prostě správný cyberpunk. Jen se podívejte na promyšlený futuristický design módy, na nové značky a nové společnosti... Deus Ex: HR skutečně začíná dýchat tím správným, cyberpunkovým RPG životem. Jen zpravodajská mocnost Picus to bude mít u českých hráčů o něco těžší, podobně jako stejnojmenné potvory z Wizardry 8... Hra vychází 26. srpna tohoto roku na PS3, X360 a PC.

Tagy: akční sci-fi RPG

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.