zavřít

Co umí třída Recon z Ghost Recon Online?

Windows

- Video autor: levis Komentáře: 0

Nejnovější video z Ghost Recon Online se soustřeďuje na třídu Recon a její přednosti. Díky...

Nejnovější video z Ghost Recon Online se soustřeďuje na třídu Recon a její přednosti. Díky digitální technologii Oracle například uvidíte nepřátele na celé mapě, budete si moci zapnout důmyslnou kamufláž a s postupem na vyšší level si skrze achievementy odemknete nové skilly. Video ukazuje i týmové upgrady či používání funkce Movement Detection pro zjištění pohybu soupeře.

Tagy: akční free-to-play

Zdroje: YouTube

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.