Transport Tycoon (mobile)

Transport Tycoon (mobile)

Články

Best of 2013: Překvapení a zklamání roku

V předchozích letech se vyhlášení největších překvapení a zklamání roku na Games.cz neobešlo bez jisté kontroverze. Řada z vás nám dávala najevo, že s našimi volbami nesouhlasí. Ale to už je úděl všech anket tohoto typu. Poté, co jsme za zklamání roku označili v minulých letech Alan Wake, Assassin’s Creed III nebo IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover a za největší překvapení zase tituly Vanquish, Gemini Rue a The Walking Dead, museli jsme v obou kategoriích letos vybírat znovu. A opět bylo z čeho. Bohužel i bohudík.

Mobilní verze Transport Tycoon vyjde už za tři týdny

Neblahému nešvaru vydávání nových mobilních her nejdřív na iOS a až po nějaké době na Androidu, se staronový Transport Tycoon naštěstí vyhne. Třeba na takové Plants vs Zombies 2 si musí andoridisté ještě chvíli počkat, ale legendární tycoon si budou moct zahrát všichni najednou. Kompletně předělané dítko Chrise Sawyera vyjde na obě platformy už za pár týdnů, konkrétně 3. října.

Sawyer věří, že mobilní Transport Tycoon fandy nenaštve

Legendární Chris Sawyer, který nedávno oznámil port svého nesmrtelného Transport Tycoonu na iOS věří, že se skalní fanoušci nenaštvou. Potenciální negativní reakci skalní PC komunity, na kterou tehdy původní Transport Tycoon cílil, naznačoval redaktor Gamasutry. Prý by se hráčům nemuselo líbit, že remake kultovní PC hry jeho tvůrce vydá na mobilní platformy. S tím ale Sawyer nesouhlasí a naopak věří, že budou mít PC hráči radost.

Chris Sawyer zkusí své štěstí s mobilní verzi Transport Tycoon

Chris Sawyer se probral z tvůrčího kómatu a připravuje oficiální mobilní verzi svého magnum opus Transport Tycoon. Jak naznačuje kratičká videouputávka na transporttycoon.com, vyjde mobilní verze Transport Tycoon na iOS a Android platformy ještě v průběhu tohoto roku.
Hodnocení
GAMES.cz
3/10
Datum recenze:
15. října 2013
Recenze