Tomb Raider Chronicles

Tomb Raider Chronicles

Články

Britská pošta vydala známky podle počítačových her

Nemusíte být zrovna filatelista, abyste dokázali ocenit krásu některých designů poštovních známek a myšlenek skrytých za jejich celou sadou. Na známkách se objevují slavné osobnosti ze současnosti i historie, krásné scenérie a jak to tak vypadá, i snímky z britských her z 80. a 90. let minulého století.

Zavzpomínejte si na vaše nej okamžiky v sérii Tomb Raider

Na hry a herní série s rozvětvenou strukturou kořenů se většinou vzpomíná z nějakého formálního důvodu. Jednou to je jubileum od vydání prvního dílu, někdy úmrtí tvůrce, velmi často je příhodným důvodem zánik studia nebo blížící se vydání dílu nového. A právě poslední z uvedených důvodů si vybrali naši kolegové ze specializovaného webu Konzolista.cz k tomu, aby si zrekapitulovali sérii Tomb Raider.

Odhalení nového Tomb Raidera nadohled

Nejnovější číslo herního magazínu GameInformer láká své čtenáře sloganem „A survivor is born“ na odhalení nové hry, k němuž má dojít 6. prosince, v lednovém čísle GI. Stejný slogan a stejné datum uvádí i tato teaser stránka, která dle Google Analytics patří Eidosu, respektive Square Enixu. Otázka zní: co je to za hru, kterou GameInformer bude mít v příštím čísle na obálce?

Tomb Raider Chronicles gold

Podle této zprávy na Gamers je hotova i hra Tomb Raider Chronicles od Core Design a jejího uvedení na trh se dočkáme již brzy.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
63/100
Datum recenze:
1. prosince 2000
Recenze