The Walking Dead: Season 2 - Episode 5: No Going Back
Věková dostupnost

The Walking Dead: Season 2 - Episode 5: No Going Back

Články

Návody, wallpapery a češtiny z ABCgames

Kolegové z ABCgames nabízí další várku nových češtiny, návodů a samozřejmě i wallpaperů. K dispozici jsou třeba češtiny pro kompletní druhou řadu série The Walking Dead nebo logickou záležitost The Room. V návodové rubrice na vás čeká průvodce starší taktickou akcí Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 a z wallpaperů by se vám mohly líbit kousky s motivem Metro: Redux, RESI: Revelations 2 nebo Watch Dogs: Bad Blood. Kompletní výpis nově přidaných návodů, češtiny a wallpaperů najdete v článku nebo přímo na webu ABCgames.

Finále druhé sezóny The Walking Dead uzavře příběh Celementine příští týden

Druhá sezóna adventurního seriálu The Walking Dead se chýlí ke konci. Nad příběhem Clementine, která hraje v aktuální sérii hlavní roli, se uzavře voda už příští týden v úterý, kdy vyjde poslední epizoda s názvem No Going Back. Jak je u Telltale Games zvykem, lákají nás na poslední díl nejen informacemi o vydání, ale také trailerem. Jako obvykle je prošpikovaný zásadními spoilery z předchozích epizod - pokud se chcete, stejně jako já, vrhnout na druhou sezónu až bude celá venku, neměli byste se na video vůbec dívat.

Bleskovky

  • 30. 10. 2015 - Podle rychle smazaného oznámení německého obchodu bol.com obdrží v listopadu členové PS Plus programu hry The Walking Dead: Season 2 a Magicka 2.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
27. srpna 2014
Recenze