The Swords of Ditto

The Swords of Ditto

Články

Nové hry, které vyjdou v příštím týdnu

Ano, je to Jízdní řád, ale už to vlastně není Jízdní řád. V následujících týdnech uvidíte v tomto formátu několik změn a experimentů, které začínají tím nejprostším, tedy změnou názvu na ten, který vše jasně říká. Zkusíme také, zda vám sedne kratší stopáž videa, v němž si, jako obvykle, můžete prohlédnout hry, které vyjdou v následujícím týdnu. Klidně se ale s námi podělte o názor a řekněte, zda vám v takovém přehledu něco chybí. Za videem jako obvykle stojí Honza Vondrášek, který jej sestříhal a namluvil.

Originální kooperační rubačka Swords of Ditto v dubnu vyrazí do předem ztraceného boje proti zlu

Každá éra má svého hrdinu. Legendární válečník či mocná kouzelnice bojují proti silám temnot, odhodlaní konečně zničit zlou čarodějnici Mormo. Pak nevyhnutelně selžou, zemřou, zmizí z lidské paměti, a další rek se zjeví až za sto dlouhých let. Taková je premisa veselé rubačky The Swords of Ditto, kde se sami nebo s kamarádem snažíte napříč érami porazit zlo. Milovníci kreslené grafiky a akční kooperace se dočkají už v dubnu.

Krásná akční adventura The Swords of Ditto nabízí všechno: šermování, kouzlení, kooperaci i hádanky

U některých her je shánění pěkných, nerozmazaných screenshotů, co ale zároveň nejsou postprodukčně vyumělkované, opravdové peklo. The Swords of Ditto je přesně opačný případ. Každý obrázek z téhle půvabné akční adventury by se dal hned vytisknout a zarámovat. A co je ještě důležitější: všechno to šermování a kouzlení vypadá famózně i v pohybu. Připočtěte si k tomu dvoučlennou kooperaci spolu s dynastickou roguelike hratelností inspirovanou vynikající Rogue Legacy a zjistíte, že vydavatelé Devolver Digital si na příští rok připravili další extrémně zajímavý titul.
Hodnocení Metacritic:
74/100