The Fall Part 2: Unbound

The Fall Part 2: Unbound

Články

Jízdní řád na další týden – Kingdom Come, krásná skákačka a převtělování

Opět je tu náš pravidelný Jízdní řád a jsme si celkem jistí, že tentokrát víte, co v tomto týdnu vyjde. Po letech konečně vyjde české historické RPG Kingdom Come: Deliverance a dá se čekat, že jej má v kalendáři zakroužkováno nemálo z vás. Nicméně, pokud mezi ně náhodou nepatříte, nezoufejte, zajímavých her tento týden vychází víc než dost. Video pro vás jako obvykle sestříhal a namluvil Honza Vondrášek.

V adventuře The Fall Part 2 pomáháte zmatenému robotovi uvědomit si, že není vlak

První díl nevšední adventury The Fall Lukáš chválil za zajímavé nápady, příběh koketující s umělou inteligencí a výborné vyvrcholení po čtyřech odehraných hodinách. Pokračování The Fall Part 2: Unbound zachází v případě umělé inteligence ještě o kus dál a její pozoruhodné problémy předvádí na pěti minutách z hraní.

Přemýšlivá sci-fi adventura The Fall se vrací s druhou částí

„Chytrá a poctivá sci-fi povídka v adventurním balení. Umí potrápit mozek, ale stejně tak i trpělivost“ napsal o prvním dílu The Fall ve své recenzi Lukáš Grygar. To se ale psal rok 2014. Nyní se studio Over The Moon vrací s druhým dílem The Fall Part 2: Unbound, který se věnuje otázkám kolem umělé inteligence. Ostatně, za jednu si zahrajete. Jmenuje se ARID, je porouchaná, zapomenutá, a pokud se nedokáže dost rychle vyvinout, invazní proces v jejím programu ji zničí.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
7. března 2018
Recenze