Star Citizen už má 29... ne, 30 milionů dolarů
zdroj: tisková zpráva

Star Citizen už má 29... ne, 30 milionů dolarů

25. 11. 2013 11:29 | Téma | autor: Aleš Smutný |

Ale no tak! Zastavte tu lavinu, nestíháme ty miliony počítat. Anebo nezastavujte. Star Citizen Chrise Robertse nabírá peníze opravdu rychlým tempem, které je už zcela mimo dimenze klasického nezávislého crowdfundingu. Před třemi dny mohl Roberts ve své zdravici národům oznámit 29 milionů vybraných dolarů.

Před dvěma dny už mohl v další zdravici oznámit rovnou třicet milionů. U oněch devětadvaceti vhodil dychtícím davům povedené making of video, které se věnuje kampaňové části hry - Squadron 42. S nově získanými penězi dojde k vylepšení úvodní mise, která se z tréninkové hlídkové mise změní ve velkou bitvu a celkově bude víc peněz na design těchto misí pro jednoho hráče.

Kromě toho bude do hry přidána nová loďka, těžební RSI Orion. Takže, to byly novinky k finiši třiceti milionů a nyní ty k začátku nové třicítky. Artworky Gladiatora, který vidíte třeba u článku patří do kolonky první "odměny". Pak je tu oznámení nové lodičky, Origin 890 JUMP. To je interstelární superjachta, která kombinuje výrobní kvalitu umožňující dálkové lety s osobním luxusem. Tedy něco, nač nuzní obchodníčci mého formátu mít nebudou.

Navíc byly oznámeny odměny za metu 32 milionů dolarů, která padne velmi brzy. Aegis Surveyor bude specializovaný na prohledávání vraků jiných lodí, takový mrchožrout z produkce vojenské techniky Aegis. A zároveň se hlasuje o odměně za 33 milionů dolarů. Inu, hezky se Robertsovi peníze kupí, budiž mu přáno.

...

Nejnovější články