zavřít

Předplatné EA Access se konečně dostane i na PlayStation 4

PlayStation 4 PS4 Pro

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Na konzolích se prémiové předplatné od EA z principu nemůže jmenovat Origin Access, jinak jste si ale výběr z toho nejlepšího od jednoho z největších vydavatelů na Xboxu One mohli dopřávat už nějakých pět let. Se Sony bylo vyjednávání zřejmě obtížnější, nyní ovšem konečně dojde i na majitele PlayStationu 4. Pokud tím „nyní“ tedy myslíme červenec.

Jinak se ale nabídka v zásadě nebude lišit od té na Xboxu. I na PlayStationu dostanete přístup ke zhruba padesátce her a ty nově vycházející si občas budete moct zahrát o pár dnů dřív. Navíc máte coby předplatitel 10% slevu na ty tituly, které ve výběru klasik nejsou.

A co že v Accessu je? Battlefield V, FIFA 19, NHL 19, NBA 19, Madden 19, Unravel Two, A Way Out, remasterovaný Burnout Paradise, rozkošná indie plošinovka Fe, The Sims 4, Mass Effect Andromeda anebo třeba Titanfall 2. Za 100 Kč měsíčně či 600 Kč ročně, kolik předplatné stojí na Xboxu, to není špatná nabídka. I kdybyste si měli během měsíce zahrát jen ty příběhové hry a už si EA Access pak neprodloužili.

Dá se předpokládat, že na PlayStationu 4 zaplatíte za neomezený přístup k vybraným titulům od Electronic Arts stejnou částku. Spuštění služby se plánuje na červenec.

Tagy: playstation electronic arts předplatné

Zdroje: Electronic Arts

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.