Pátým hrdinou Dead Island Riptide bude kuchař
zdroj: Archiv
Téma

Pátým hrdinou Dead Island Riptide bude kuchař

5. 11. 2012 18:19 | autor: Aleš Smutný |

Deep Silver se konečně rozpovídali o tom, kdo bude pátou postavou z chystaného Dead Island: Riptide a tak tedy čtěte – Oním pátým likvidátorem zombií bude John Morgan, který se připojí k původní čtyřce postav- John Morgan chtěl udělat velkou kariéru v námořnictvu Spojených států, ale moc se to nevyvedlo.

Výsledkem je, že skončil jako kuchař na válečné lodi. Nicméně, to mu nezabránilo v tom, aby na sobě dál pracoval a stal se pravým mistrem boje na blízko. Navíc, tehdy ještě netušil, že se mu pilované schopnosti budou hodit na ostrově Palanai...


Tak co, je vám jasné, na koho Deep Silver naráží svým Johnem Morganem? Casey Ryback? Už vám to zapaluje? Ne? Pomůže tedy rovnou link na Přepadení v Pacifiku? Škoda, že tvůrci nezkusili přemluvit Stevena Seagala, aby postavu namluvil... Morgan bude mít vlastní strom schopností a unikátní styl útoků, prostě plnohodnotná postava. Nicméně to nejsou všechny novinky o Riptide.

Na Palanai najdete totiž i dalšího hrdinu, tedy jistým způsobem. Město Henderson, hlavní městskou aglomeraci, která byla před zombie apokalypsou místem, kam jezdili bohatí turisté za sluncem... a nyní vás budou ti samí bohatí turisté zkoušet ožvýkat. Navíc se na Hendersonu dost podepsaly monzunové deště a ve výsledku je nemalá část zaplavena a nepředstavuje zrovna vhodný prostor pro útěk před bandou zombií.

Nejnovější články