L.A. Noire - mrtvoly, ženy a drogy
zdroj: tisková zpráva

L.A. Noire - mrtvoly, ženy a drogy

13. 4. 2011 17:17 | Téma | autor: Adam Homola |

ESRB zveřejnilo rating nadcházející detektivky L.A. Noire a jako obvykle ve svém hodnocení prozrazuje spoustu o násilném obsahu ve hře. Že jde o hru nevhodnou mladistvým pod sedmnáct let podle cenzorů vyplývá už z toho, že hráč musí v roli losangeleského detektiva řešit vše od dopravních přestupků přes krádeže až po vraždy, přičemž do ruky bere pistole, pušky, kulomety a dokonce i samopaly.

Všechny přestřelky doprovází autentické zvukové nahrávky včetně bolestných výkřiků a zraněným postavám z těla vytéká krev, která se pak zachytává na okolních předmětech. Násilí nechybí ani ve filmečcích, i když se odehrává většinou mimo obraz - třeba jako když gangsteři někoho brutálně zmlátí páčidlem.

V průběhu hry narazí hrdina na spoustu znetvořených obětí, které je nutné prozkoumat zblízka: detailně tak uvidíte pohmožděniny na kůži, řezné rány a v několika případech dokonce i zcela odhalené ženské tělo včetně pubického ochlupení. V dialozích zazní nejrůznější sexuální narážky, nemluvě o tom, že jedna z hlavních postav má podle všeho aféru ještě s nedospělou dívkou. Cenzorům se konečně moc nezdálo ani to, že detektiv může sbírat nebo dokonce manipulovat důkazy jako jsou balíčky marihuany, injekce s morfiem nebo amfetaminové pilulky. Když si k tomu přimyslíte ještě obvyklou dávku těch nejsprostších nadávek...

Nejnovější články