zavřít

L.A. Noire - mrtvoly, ženy a drogy

PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Adam Homola Komentáře: 0

ESRB zveřejnilo rating nadcházející detektivky L.A. Noire a jako obvykle ve svém hodnocení prozrazuje spoustu o násilném obsahu ve hře. Že jde o hru nevhodnou mladistvým pod sedmnáct let podle cenzorů vyplývá už z toho, že hráč musí v roli losangeleského detektiva řešit vše od dopravních přestupků přes krádeže až po vraždy, přičemž do ruky bere pistole, pušky, kulomety a dokonce i samopaly.

Všechny přestřelky doprovází autentické zvukové nahrávky včetně bolestných výkřiků a zraněným postavám z těla vytéká krev, která se pak zachytává na okolních předmětech. Násilí nechybí ani ve filmečcích, i když se odehrává většinou mimo obraz - třeba jako když gangsteři někoho brutálně zmlátí páčidlem.

V průběhu hry narazí hrdina na spoustu znetvořených obětí, které je nutné prozkoumat zblízka: detailně tak uvidíte pohmožděniny na kůži, řezné rány a v několika případech dokonce i zcela odhalené ženské tělo včetně pubického ochlupení. V dialozích zazní nejrůznější sexuální narážky, nemluvě o tom, že jedna z hlavních postav má podle všeho aféru ještě s nedospělou dívkou. Cenzorům se konečně moc nezdálo ani to, že detektiv může sbírat nebo dokonce manipulovat důkazy jako jsou balíčky marihuany, injekce s morfiem nebo amfetaminové pilulky. Když si k tomu přimyslíte ještě obvyklou dávku těch nejsprostších nadávek...

Tagy: rating detektivka

Zdroje: PlayStation Lifestyle

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.