zavřít

Gears of War: Judgment bude mít bonusovou kampaň

Xbox 360

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

A teď něco pro lidi, kteří si rádi něco odemykají svým výkonem ve hrách. V chystaném prequelu Gears of War: Judgment totiž bude bonusová kampaň, která se vám odemkne jen když budete mít plný počet hvězd za hlavní kampaň – což prý nebude nic lehkého a budete se muset snažit být efektní i efektivní, a pokud možno neumírat. A když budete dost hvězd mít, odemkne se vám bonusová kampaň za Bairda a Colea.

Pamatujete pasáž z trojky, kdy jste běhali s Jacem a dvěma sličnými vojandami, zatímco zmíněná dvojka páchala nějaké vojenské akce mimo kameru (a také vám to přišlo škoda, protože Baird má sympaticky sarkastický přístup k vojákování?)? Tak přesně tuhle pasáž by měla pokrýt bonusová kampaň. „Chtěli jsme udělat něco, co dá hře kontext v rámci série. Uvidíte lidi, které už jste potkali, nějaká místa, kde jste už byli a možná i nějaké nepřátele, no a poznáte, jak se obě příběhové linie vinou celou sérií“, vysvětluje Jim Brown z People Can Fly.

A pokračuje (a pokud jste nehráli trojku, tak POZOR SPOILER): „Nechceme samozřejmě moc prozradit o tom, jak to vše dopadne a co uvidíte. Ale základní myšlenka je rozdělení, ke kterému dojde v pevnosti. Marcus pošle Barretta a Cola, aby našel zásoby a posily a sám se vydá do Azury. A oni se objeví až na konci ve vrtulnících. Tohle je o tom, kam šli a co na té misi zažili“. Což znamená, že se snad do hry zase přimotá nejdrsnější z bratrů Carminů.

Základní kampaň půjde hrát dvěma styly – v Classified a Declassified stylu. V tom druhém najdete těžší, variabilnější a šílenější výzvy, ale o to dříve naplníte počitadlo hvězd pro odemčení bonusové kampaně. Nevím, jak bude tahle bonusová část dlouhá, ale asi to nebude nic malého. Ostatně, série Gears of War v rámci stříleček nepatří mezi troškaře a určitě si nelze stěžovat na krátkost kampaní jenotlivých dílů. Gears of War: Judgment vychází 22. března tohoto roku.

Tagy: akční sci-fi third person

Zdroje: OXM

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.