Máte námět či připomínku? Napište nám
Do Magic: The Gathering Arena dorazila nová edice a balíčky zdarma
zdroj: Archiv
Téma

Do Magic: The Gathering Arena dorazila nová edice a balíčky zdarma

18. 1. 2019 11:54 | autor: Václav Pecháček |

Ravnica Allegiance, nová edice Magic: The Gathering, ve své papírové verzi vychází 25. ledna. Opět se ale ukazuje, že nastal věk strojů, že už brzo zahodíme své měkké tělesné schránky a nahrajeme se někam do cloudu. Virtuální Magic: The Gathering Arena má totiž oproti své reálné, ke stromům nepřátelské verzi náskok a přístup do nové edice nabízí už teď. Máme pro vás i kód na tři balíčky zdarma.

Ravnica Allegiance doplňuje předchozí (dle mého názoru velice dobrou) edici Guilds of Ravnica pěti zbývajícími gildami nekonečného města. Na své si přijdou všichni milovníci gild Azorius, Rakdos, Orzhov, Gruul a Simic, a pak samozřejmě ti, kdo ve svých hrách rádi vidí češtinou inspirovaná jména (ahoj, Szadku!).

Na Allegiance názor pořád ještě nemám, byť jsem si už prohlédl všechny nově vycházející kartičky. Na první dobrou mi edice přijde lehce pohublá, taková doplňková, bez zásadních nových mechanik – ale je velice pravděpodobné, že se pletu, neboť (a nechť je tohle, milý čtenáři, naše tajemství) na Magic rozhodně nejsem žádný expert. Vyhrabat se do platinové divize je pro mě zatím čirá utopie.

Když Magic: The Gathering Arena spustíte, což teď díky otevřené betě může udělat úplně každý, stačí zamířit do záložky Store a v pravém horním rohu zadat kód „PlayAllegiance“ bez uvozovek. Dostanete za to tři pěkné boostery. Já si je třeba už otevřel… a nepadlo mi z nich nic, co by mě jakkoliv zaujalo, kromě jednoho pěkného landu. Hazard se nevyplácí ani zadarmo.

Na moje úlovky se můžete podívat dole v galerii a já budu zatím dumat, zda si přece jen nepostavit modrozelené Simicy. Přijde mi něco neodolatelného na bandě zmutovaných elfů, co z vlastní vůle transformovali část svého těla na nechutný sliz nebo si nechali vyrašit ohromná langustí klepeta.

(Poznámka na závěr: za 9 hodin a pár drobných se v Areně spustí draft nové edice a režim Sealed je dostupný už teď.)

zdroj: Archiv


Nejnovější články