Články s tagem: multiplayer

Dojmy z hraní bety Diablo III: Reaper of Souls

S Diablo III datadiskem Reaper of Souls jsem strávil týden a už byl připravený přilípnout na něj opravdu vysoké hodnocení. Tak nějak jsem ale zapomněl, že nepíšu recenzi. Dojmy z hraní, Karle! Zatím je datadisk teprve v betě, plná hra vyjde až v březnu příštího rok a říkám vám, je nač se těšit.

Upírský Nosgoth ze světa Legacy of Kain láká do bety

Od září už Nosgoth není jenom názvem země ze série Legacy of Kain, ale i jméno free-to-play multiplayerové PvP řežby ze stejného světa. Ve snaze vykoupit hru, kterou většina fanoušků značky nenávidí, a ti zbylí zase nedovedou ani vyslovit její jméno, se nám vývojáři Square Enix pokusili omluvit hrstí nových informací, slibů a akčním trailerem.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare předvádí Gardens & Graveyards mód

Připravovaná multiplayerovka z universa Plants vs. Zombies: Garden Warfare se začíná rýsovat jako solidně vypadající zábava. Samozřejmě, pokud někdo požaduje vojenské střílečky, asi bude zklamán, protože tohle je online střílečka oblečená do kabátku PvZ.

Alfa verze DayZ prodala za první den 172 tisíc kopií

Včera jsme vás informovali o spuštění předčasného přístupu k alfa verzi samostatné verze DayZ a dnes už se může Marek Španěl na svém tumblru pochlubit úctyhodnými prodejními čísly. Za prvních 24 hodin se prodalo 172 500 kopií hry, což je na alfa verzi a první den prostě skvělý výsledek.

Dark Souls II nebude lehčí, hráči si budou muset najít cestu sami

Před rokem všechny fanoušky „Souls“ série tak trochu vystrašila slova od nových šéfů vývoje, jimiž jsou Tomohiro Šibuja a Yui Tanimura. Těm se podařilo předhodit prohlášení, že Dark Souls II bude přístupnější a pochopitelnější hrou. Což musí u značky, která zabodovala svým nekompromisním přístupem „umírej a uč se“, působit jak červený hadr na býka.

Star Citizen odkládá alfu soubojového modulu, nebyla by dost dobrá

V kontextu oznámení alfa verze DayZ na Steamu, o níž jsme psali před pár hodinami, se objevuje zajímavé srovnání se Star Citizen. Hra Chrise Robertse se dostala do fáze, kdy měla původně ukázat modul, jenž by umožnil hráčům svádět vesmírné souboje. Modul měl vyjít v prosinci, ale nakonec bude o pár měsíců posunut.

Samostatné DayZ vstoupilo s alfa verzí na Steam

Všichni, co se těší na multiplayerové zombie řádění mohou zajásat. Samostatná verze DayZ se konečně dostala do fáze, kdy si ji tým dovolil nahodit v alfa verzi do Steam Early Access. Je ale třeba zdůraznit, že jde opravdu o alfatest, tedy žádný načančaný build, kdy vás od hraní sem tam vyruší nějaký ten bug.

Šílený trailer upozorňuje na vydání multiplayerového modu pro Just Cause 2

Zvládne tohle svět? Neimplodují počítače všech zúčastněných? Neexplodují? Nedojde k porušení křehkého přediva reality? Just Cause 2 byla šílená záležitost, kde jste se mohli dosyta vyblbnout v rámci kampaně pro jednoho hráče. Někoho mohlo napadnout, jaká by to byla zábava ve více lidech, ale pak si řekl, že to by prostě nešlo.