Street Fighter X Tekken
Věková dostupnost

Street Fighter X Tekken

Články

Nové informace, obrázky a videa z her od Capcomu

Když napíšu, že se blíží letošní ročník herní výstavy E3, tak s ohledem na červnový termín možná předbíhám, ale věřte mi, uteče to jako voda. Jedním z příznaků blížící se události roku (jedné z několika) jsou i velké novinářské prezentace jednotlivých firem, kde jsou k vidění nejenom hry, které budou prezentovány na E3, ale hlavně zde bývají oznámeny hry zcela nové. Jako první letos podobnou akci uspořádali Japonci z Capcomu a výsledkem je nejenom pekelná nálož videí, obrázků a informací z her již oznámených, ale také představení novinky Lost Planet 3. A protože těch materiálů bylo opravdu hodně a jsou rozstrkané v různých koutech Games, najdete po rozkliku odkazy na všechno, co jsme dneska o Capcom hrách zpracovali.

Příběhový trailer k Street Fighter X Tekken

Sympatický pohled nebohého člena anonymního dojo přináší příběhový trailer k Street...

Ženské neshody v Street Fighter X Tekken

Hodně stylizovaný a hodně japonsky specifický trailer vyšel ke cross-overové (ty jsou dnes v oblibě) bojovce Street Fighter x Tekken.

Co bylo nově představeno pro PS Vita?

Konference Sony byla skutečně plná různých oznámení, až z toho člověku přecházel zrak a...

Bleskovky

  • 19. 8. 2015 - Capcom s sebou na TGS 2015 přiveze Street Fighter X, Resident Evil 0, Pokapona Airoumura DX či následující díly z herní série Monster Hunter - Diary, Spirits, Stories a X.

  • 27. 4. 2015 - Video: Modder říkající si mr.gas spustil na PlayStation TV dva nepodporované PSV tituly - Uncharted: Golden Abyss a Street Fighter X Tekken.

  • 2. 12. 2014 - Členové japonského PS Plus programu obdrží v prosinci Killzone: Shadow Fall (PS4), Natural Doctrine (PS4), Secret Ponchos (PS4), a God Eater 2: Best Version (PSV), Disgaea 4 (PSV, PS3), Hot Shots Golf: World Invitational (PSV, PS3), Street Fighter X Tekke

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
19. března 2012
Recenze