Stealth Inc 2: A Game of Clones
Věková dostupnost

Stealth Inc 2: A Game of Clones

Články

Skvělá plošinovka Stealth Inc. 2 vyjde na PC a konzolích už v dubnu

Oznámení a vydání plošinovky Stealth Inc. 2 pouze pro Wii U bylo, vzhledem ke kvalitám jedničky, rozhodně zklamání. Několik měsíců na to ale naštěstí tvůrci potvrdili, že se hry dočkáme i na jiných platformách, jen to holt bude chvíli trvat. A ta chvíle už uběhla, takže na PC, Xbox One, PlayStation Vita, PlayStation 3 a PlayStation 4 vyjde hra už na začátku dubna.

Plošinovka Stealth Inc. 2 vyjde po Wii U konečně i na další platformy

Vývojáři ze studia Curve Digital oznámili, že pokračování jejich stealth plošinovky, Stealth Inc. 2 zamíří na nové platformy, kam se titul během své krátké existence ještě nepodíval. Dosud byla hra dostupná pouze na Wii U, kde vyšla již 30. října minulého roku. Stealth Inc. 2 je pokračováním plošinovky, ve které je, jak ostatně název sám napovídá, hlavní důraz kladen na tichý a pokud možno nenápadný postup hrou. Pokud k tomu ještě hráči přidají rozumně rychlý průchod úrovněmi, mohou se těšit na vysoké skóre.

Pokračování výborné plošinovky Stealth Inc. vyjde exluzivně pro Wii U

Stealth Inc. byla jednou z nejlepších plošinovek roku 2012. Nakonec jí titul nejlepší skákačky vyfoukl Mark of the Ninja, ale to na kvalitách hry nic nemění. Devítková recenze Ondry Šváry je ostatně dostatečně výmluvná. Curve Studios si po vydání hry a portů na konzolole dali na čas, ale nyní se konečně dostali k oznámení druhého dílu. Ovšem pozor, má to jeden háček. Stealth Inc. 2 vyjde exkluzivně na Wii U.

Bleskovky

  • 30. 7. 2015 - Členové PS Plus programu obdrží 4. srpna zdarma hry Lara Croft and the Temple of Osiris (PS4), Limbo (PS4), God of War Ascension (PS3), Stealth Inc 2: A Game of Clones (PS4, PS3, PSV), Sound Shapes (PS4, PS3, PSV) a CastleStorm Complete Edition (PS3, PSV)

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
17. května 2015
Recenze