StarCrawlers

StarCrawlers

Články

Games TV představuje dungeon StarCrawlers a nástupce i předchůdce FTL

Nenabažili jste se dvou dílů Legend of Grimrock a rádi byste si střihli nějaký dungeon pro změnu ve sci-fi prostředí? Pak si nenechte ujít aktuální díl našeho herního pořadu.

Sci-fi dungeon StarCrawlers opustil předběžný přístup, průzkum galaxie může začít

Jak by dnes herní průmysl vypadal bez nečekaného úspěchu Legend of Grimrock? Vlastně asi velmi podobně, ale něco mi říká, že sympatické retro projekty jako StarCrawlers by to měly daleko, daleko těžší. Tenhle, před třemi lety na Kickstarteru zafinancovaný, sci-fi dungeon crawler se konečně vyhrabal z podzemí předběžného přístupu a prokousal se na nejvyšší piedestal – oficiální vydání na Steamu a GOG.

GamesPlay: hrajeme sci-fi dungeon StarCrawlers

Ne, že by dungeonů vycházely desítky, ale několik fajnových kousků přeci jenom poslední dobou vyšlo, což je oproti několik let trvajícímu nedostatku z předchozích let obrovský pokrok. Většinou šlo ale o dungeony s fantasy tématikou, takže v rámci vyvážené nabídky chyběla nějaká scifárna. Minulý čas je v tomto případě na místě, protože v polovině března začali tvůrci z Juggernaut Games nabízet na Steamu early access verzi svého sci-fi dungeonu StarCrawlers, který vám názorně předvedeme v následujícím gamesplayi.

Krokovací sci-fi dungeon StarCrawlers vychází v early access verzi

StarCrawlers jsme vám představili již před více jak rokem a od té doby jsme toho o hře příliš mnoho nedozvěděli. Možnost se do hry přímo podívat na vlastní kůži a vyzkoušet, zač je toho v tomto oldschoolovém sci-fi rpg loket ovšem dostaneme už dnes. StarCrawlers totiž během dneška dorazí do služby Steam Early Access a pokud tedy máte rádi klasické dungeony a RPG, v tomto případě dokonce zasazené do , pro žánr netradičního, sci-fi prostředí, možná po nabídce sáhnete.

RPG StarCrawlers slibuje nekonečné sci-fi dobrodružství

Kickstarter kampaň sci-fi dungeonu Space Shock bohužel vedla do zdi, a přestože tvůrci hry mají plné ruce práce s nějakým sci-fi titulem (Alien: Isolation), osud Space Shock zůstává zahalený v pořádně husté mlhovině. Naštěstí pro mě se téma dungeon-like prolézání opuštěné vesmírné stanice jali vytěžit vývojáři z týmu Juggernaut prostřednictvím titulu s všeříkajícím názvem StarCrawlers.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
20. června 2017
Recenze