Sacred 3
Věková dostupnost

Sacred 3

Články

PlayStation Plus nabídne v lednu poslední Deus Ex a Batmana od Telltale

Sony se v novém roce rozhodla šlápnout na pedál, a tak v rámci PlayStation Plus přináší v lednu víc než solidní hry. Leitomotivem leda jsou zachmuření hrdinové, protože obě „hlavní“ hry pro PlayStation 4 mají v hlavní roli málomluvného strážce zákona. 

Prosincová nabídka bezplatných konzolových her: King's Quest, Van Helsing, Flashpoint, Thief...

Sony i Microsoft v uplynulých dnech vytáhly své poslední bezplatné trumfy pro letošní rok. Řeč je o zdarma dostupných hrách v rámci placených služeb PlayStation Plus a Xbox Live Gold. Na obou stranách jsou k nalezení hry různých žánrů a to pro všechny podporované platformy. A jakkoliv Sony vybrala zajímavé kousky, Microsoft má tentokrát možná o něco navrch.

Startovní trailer láká na zahájení prodejů akčního RPG Sacred 3

Sacred je taková polozapomenutá série, která se vždycky připomene jen když má vyjít. První díl vyšel už před deseti lety, v roce 2004. A neměl to tehdy jednoduché. Laťka byla nastavená tři roky starým Diablem 2 + LoD proklatě vysoko a Sacred ji samozřejmě nepřeskočila. Přesto to byla dobrá hra, která si své fanoušky našla, ostatně bez nich bychom se nedočkali dvojky v roce 2008 a teď už nám klepe na dveře třetí díl, který právě vyšel.

Diablovky kvůli příběhu nehrajeme a Sacred 3 filmeček ukazuje proč

Humorným, ale o hře nic neříkajícím videem se připomíná diablovka Sacred 3, která na PC, PS3 a X360 vyjde prvního srpna. Když nepočítáte nebohého skřeta, je ústřední hrdinkou filmečku Alithea, ancarianská kovářka a bojovnice s kopím, která si chce vyzdobit skromný domov pěknou trofejí z dobrodružných výprav. Jenže pak se objeví Marak...

Změna termínu vydání - Sacred 3 dorazí už na začátku srpna

Kdepak na konci srpna, už na začátku druhého měsíce letních prázdnin vyjde RPG rubanice Sacred 3, jak dnes oznámila zpráva z potrubní pošty. Sacred 3 si majitelé PC, PS3 a X360 zahrají od 5. srpna (nebo 1. srpna podle FB stránek), přičemž hráči v Americe si podle tiskovky mohou předobjednáním hry zajistit bonusy v podobě hratelné malakhim postavy nebo buffu pro zvolenou zbraň. Poněvadž zatím ani jedno z toho neplatí pro Evropu, raději se soustřeďte na nové obrázky a video, které z Deep Silver rovněž vylezlo.

Diablovka Sacred 3 s novým trailerem oznamuje i datum vydání

Po těch letech vypadá Sacred 3 pořád stejně jako jeho předchůdci. Samozřejmě, v kvalitě šla grafika nahoru, ale celkově si zjevně drží tahle populární diablovka stejný styl a některé výrazné grafické prvky. Nyní se společně s prvním videem předvádí i několik hrdinů, za které budete moci hrát. Najdete tu často staré známé - Seraphim, Ancarian, Khukuhru a Safiri.

Bleskovky

  • 28. 12. 2017 - Členové PS Plus programu obdrží v lednu Deus Ex: Mankind Divided (PS4), Batman: The Telltale Series (PS4), StarBlood Arena (PSVR), Sacred 3 (PS3), Book of Unwritten Tales 2 (PS3), Psycho-Pass: Mandatory Happiness (PSV) a Uncanny Valley (PSV / PS4) . (+ vi

  • 25. 11. 2015 - Členové Xbox Live Gold programu získají v prosinci 2015 zdarma Thief (XOne), CastleStorm (X360, XOne), Sacred 3 (X360, XOne), Operation Flashpoint: Dragon Rising (X360, XOne).

Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Hodnocení Metacritic:
57/100
Datum recenze:
3. srpna 2014
Recenze