zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme The Elder Scrolls III: Morrowind

Windows Xbox

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Druhému dílu The Elder Scrolls s podtitulem Daggerfall jsme se v Retru věnovali před dvěma lety skoro na den přesně. Do historie fantasy RPG se Starší svitky zapsaly nesmazatelným písmem, proto logicky musela dojít řada i na Morrowind. I ten přece jen už vyšel skoro před 17 lety. Interaktivní fantasy pískoviště, kde jste si mohli vytvořit jakoukoliv postavu a prožívat s ní neopakovatelná nekonečná dobrodružství, to moc jiných tehdejších titulů nenabízelo.

Na The Elder Scrolls VI si pár dalších let ještě nejspíš počkáme, Morrowind je ovšem věčný. Odehrává se na ostrově Vvardenfell a svoboda v tvorbě postavy i vlastního příběhu byla na tu dobu skutečně unikátní, proto ho spousta lidí zvládala procházet roky a roky po vydání, k čemuž přispěla i spousta modů, které proměnily zážitek ve zcela novou zkušenost.

Dnešní Retro se bez nich ale obejde. Tentokrát startujeme výjimečně v 18:00 na našem YouTube kanále.

Tagy: The Elder Scrolls (série) fantasy first person

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.