Rebel Galaxy

Rebel Galaxy

Články

Rebel Galaxy Outlaw působí jako výbušnější verze Firefly

Ruku na srdce a naivitu pryč. Brzké vydání vesmírné simulace Star Citizen je stejně tak pravděpodobné, jako uvedení pokračování Avatara do kin. Nadšenec poletování vzduchoprázdnem se buď musí spokojit s alfa verzí, nebo sáhnout po některém z konkurenčních titulů jako Elite Dangerous a EVE Online. Zkraje příštího roku se k nim přidá odlehčenější vesmírná kovbojka Rebel Galaxy Outlaw.

Rozmáchlá vesmírná akce Rebel Galaxy vyjde v druhé polovině října

Vesmírná space opera Rebel Galaxy vyjde 20. října 2015 nejdříve pro PC, ale ještě letos se objeví také ve verzích pro Mac, PlayStation 4 a Xbox One. Ve hře se ujmete kontroly nad vesmírnou lodí a budete prozkoumávat obrovskou, náhodně generovanou galaxii napříč několika hvězdnými systémy.

Tvůrci Diablo a Torchlight představují rozmáchlou vesmírnou akci Rebel Galaxy

Zatímco další plány Runic Games jsou nejasné a Torchlight onlineovku čekat nemůžeme, o nové hře zakladatelů studia už je jasno. Travis Baldree a Erich Schaefer opustili Runic Games letos v březnu s cílem vyvíjet v rychlejším tempu jeden menší projekt za druhým. Založili tedy studio Double Damage Games, jehož prvotinou je rozmáchlá vesmírná akce Rebel Galaxy, která v zásadě popírá zmíněný tvůrčí záměr, protože rozhodně nepůsobí jako „malý“ či „menší“ projekt. Právě naopak.

Bleskovky

  • 29. 7. 2016 - Členové PS Plus programu obdrží v srpnu Tricky Towers (PS4), Rebel Galaxy (PS4), Yakuza 5 (PS3), Retro/Grade (PS3), Patapon 3 (PSV) a Ultratron (PSV, PS3, PS4).

  • 29. 12. 2015 - Rebel Galaxy dorazí na PS4 a Xbox One přibližně v polovině ledna. Obě verze poběží v rozlišení 1080p při 30fps.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
24. října 2015
Recenze