Ray's the Dead

Ray's the Dead

Články

Adult Swim vydá na PS4 čtyři zajímavé hry včetně hardcore RPG a podivnosti od Double Fine

Vydavatel Adult Swim Games představil během PlayStation Experience hned několik titulů od různých týmů včetně Double Fine, kterým pomůže k vydání na PlayStation 4. Nejznámějším kouskem je právě Headlander od Double Fine, ale za pozornost rozhodně stojí i Rain World, Ray's the Dead a hlavně Death's Gambit. Pojďme si hry představit blíže.

Adventura Ray's the Dead jde ve stopách Stubbs the Zombie

Ačkoliv nemrtví opanovali prakticky všechna odvětví zábavy, za samotné zombíky můžeme ve hrách kousat podezřele málo. Snad krom zapomenuté záležitosti Stubbs the Zombie se hraní za mozkožrouty objevuje leda tak v několika multiplayerových titulech jako Left 4 Dead. Napravit by smutnou statistiku chtěli vývojáři z Ragtag Studia, kteří představili hru s nemrtvákem v hlavní roli s názvem Ray's the Dead. Krom PC, Mac, Linuxu a PS4 se hry navíc dočkají i majitelé PS Vita.

Nezávislý rozcestník: E3 2013 indie edition

Pokud vás letošní E3, potažmo naše články, dosud baví, mám pro vás dobrou zprávu: i dnešní Nezávislý rozcestník ukazuje směrem k první z letošních dvou velkých herních výstav (Gamescom na konci léta bude rovněž stát za to). Připomíná nadějné nezávislé tituly, a nenápadně tak oslavuje firmu Sony, která vyšla proti proudu vstříc milovníkům nezávislých kusů.
Hodnocení Metacritic:
65/100