Railroad Corporation

Railroad Corporation

Články

Dáte šanci dalším vláčkům? Blíží se tycoon Railroad Corporation

Railroad Corporation nebude z těch her, které se zakopou v early accessu na několik let. Tvůrcům ze studia Corbie Games stačil pouhý půlrok na dokončení hlavní kampaně, takže se do dalšího vlakového tycoonu, který nevypadá vůbec špatně, pustíte už v průběhu listopadu.

Do stanice Steam právě vjíždí vlakový tycoon Railroad Corporation

Je tady opět 19. století, znovu století páry, už poněkolikáté Severní Amerika a s ní rozmach železnic. Railroad Corporation je další hrou z neustále se rozrůstajícího seznamu vláčkových tycoonů. Otázkou je, zda v tak bohatém žánru má vůbec co nabídnout.

Další vlakový tycoon Railroad Corporation vyjde koncem měsíce

Pokud po všech těch vlakových tycoonech z posledních let stále nemáte dost a ani Rise of Industry neuspokojila vaše továrny milující budovatelské srdéčko, pak se na vás koncem měsíce usměje štěstí. Na Steamu totiž vyjde další vlakový tycoon Railroad Corporation, i když jen v rozpracované verzi.

Ze slepé koleje vyjíždí další vlakový tycoon Railroad Corporation

Stále oblíbený žánr tycoonů se dočkává dalších a dalších vlakových strategií. Upřímně obdivuji jejich tvůrce, že se nebojí jít na tak přeplněný trh s další, jen trošku jinou, variací na legendární Railroad Tycoon. Nedávno vyšla vesměs povedená Railway Empire, v Čechách se pracuje na Mashinkách, a nyní se hlásí ke slovu novinka Railroad Corporation od tvůrců Bounty Train.

DLC

Railroad Corporation - Civil War
Railroad Corporation - Civil War
Strategie
PC
4. květen 2020
Hodnocení Metacritic:
55/100