zavřít

Ze zloděje umění agentem v Men in Black 3

Windows Wii PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: levis Komentáře: 0

ESRB má ve zvyku prozrazovat o ještě nevydaných hrách užitečné věci a s multiplatformní akcí Men in Black: Alien Crisis, která na pulty zamíří 22. května, to není jiné. Podle hodnotící komise se ve hře zhostíte role Petera Delacoeura, zloděje umění, který se stane agentem MiB a začně používat energetické zbraně - plasmové pušky, mrazící paprsky, gravitační granáty či laserové pistole.

Akční souboje ve hře prý nejčastěji doprovází zpomalé efekty a barvité exploze, v soubojích s bossy je třeba zamířit nejprve slabá místa a vysát z nepřítele všechen život. Co do vulgarit či erotických narážek jsou ale Muži v černém naprosto nevinní, snad kromě scény, v níž kamera na vteřinu "omylem" zabrousí do výstřihu ženy místo její tváře.

Tagy: akční adaptace

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.