zavřít

Yakuza 5 vás vezme do pěti japonských měst

PlayStation 3

- Preview autor: levis Komentáře: 0

Na letošním tokijském herním veletrhu byla oficiálně oznámena gangsterka Yakuza 5, kterou...

Na letošním tokijském herním veletrhu byla oficiálně oznámena gangsterka Yakuza 5, kterou přibližuje aktuální vydání časopisu Famitsu. Opět vyjde pouze na PlayStation 3 a tentokrát se bude odehrávat v pěti japonských městech. Podívat byste se měli konkrétně do Sappora, Tokia, Nagoje, Osaky a Fukuoky.

Hlavním protagonistou hry bude opět Kazuma, ačkoliv je možné, že po vzoru čtvrtého dílu a poslední Yakuzy of the End přibudou nové hratelné postavy. Ostatně, pátý díl má příběhově navazovat přímo na Yakuzu 4 a nikoliv na zombie "odštěpek" série Of the End, řekl producent Tošihiro Nagoši. Pátý díl hry dále slibuje rychlejší načítání lokací, zajímavější práci s kamerou a zhodnocení týmové práce po vzoru Binary Domain. Momentálně se hra nachází v rané fázi vývoje.

Tagy: Japonsko mafie

Zdroje: Andriasang

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.