zavřít

V Remember Me budete moct sestavit přes 50 tisíc komb

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Zajímavě vypadající sci-fi akce Remember Me od DONTNOD Entertainment a Capcomu právě představila svůj systém skládání různých komb, který vypadá poměrně neokoukaně. Pan kreativní ředitel vám v šest a půl minutovém videu vysvětlí, co že je to vlastně Combo Lab a jak můžete vyváznout ze šlamastiky seskládáním vhodného komba. Ve hře má být přes padesát tisíc možných kombinací a v jednu chvílí můžete mít čtyři aktivní komba. Každé si ale lze kdykoliv upravit, podle potřeby a situace.

Když vám poteče do bot, není problém hru zastavit, otevřít Combo Lab a vytvořit si uzdravovací kombo. Něco za něco ale. Takové kombo vás sice vyléčí, ale moc nepřátel s tím nepobijete. Od toho tu jsou pak jiná komba. Celý systém jede na tzv. Pressenech. Ty jsou čtyři - Regen, Power, Cooldown a Chain. Regen slouží k léčení, Power k většímu poškození nepřátel, Cooldown vám sníží cooldown u speciálních Pressenů a Chain použitý za jakýmkoliv z předchozích Pressenů jeho efekt násobí.

Komba si můžete sestavit dle libosti - můžou být buď vyvážená, že rozdáváte trochu damage, trochu vás to healuje a zároveň to snižuje cooldown u speciálů, nebo klidně sestavit jen léčivé kombo. Pochopitelně platí, že čím víc Pressenů do jednoho komba dáte, tím silnější ten efekt bude.

Víc napoví samotné video, ve kterém vytvořili tvůrci ideální situaci, kde musí hlavní hrdina použít všechny možnosti - nejdřív má málo života, tak se udělá léčivé kombo. Pak na scénu nastoupí víc nepřátel a přijde na řadu Power kombo. Následují nepřátelé se štíty, na které běžná komba neplatí. Tady se ke slovu dostane speciální Pressen s názvem Logic Bomb. Tím se rozbijí všechny štíty a může se přistoupit ke klasickému bojování.

Po použití dalšího speciálu na ovládnutí nepřítele ale do malého prostoru naskáče hromada nepřátel a speciály mají dlouhý cooldown. Proto se vytvoří nové kombo s Cooldown Presseny, ke kterým se přidají ještě Chain Presseny. Tím se velmi rychle sníží cooldown u použitých speciálů a můžou se použít znova.

Jestli vám z těch všech možností jde hlava kolem a z padesáti tisíc kombinací se vám protáčí panenky, tak můžete zůstat v klidu. V Combo Lab nebudete muset trávit hodiny a štelovat komba do zemdlení. Když na to nebudete mít náladu, budou existovat přednstavená komba. Kdo si s tím ale vyhraje, toho mnohem silnější kombo nemine. Stejně jako nepřátele.

Tagy: stealth akční sci-fi

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.