zavřít

V Battlefield 4 navštívíte Ázerjbadžán, Singapur i Čínu

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Dost bylo náznaků a pomrkávání, vývojáři z DICE se konečně podělili s novými detaily o singleplayerové kampani v Battlefield 4. V Battlefield 3 singleplayer za špičkovým multiplayerem zaostával, což by se ve čtvrtém díle mohlo změnit, i když půjde opět o ohranou záchranu světa, kterou můžete zařídit pouze vy a váš tým. Nechme ale klišé stranou a vzhůru do Baku, hlavního města Ázerbajdžánské republiky.

V Baku budete shánět informace od přeběhlého ruského generála, ale co se nestane. Utajení se provalí, nepřítel na vás přijde a mezi vámi a únikem bude stát hromada ruských vojáků. Informace se vám samozřejmě podaří získat, takže se oficiálně potvrdí vaše podezření, že čínský admirál Chang chystá na své domovině puč, který by Rusko podporovalo.

Vaše kroky tak povedou do Šanghaje, odkud musíte dostat několik důležitých osob. V Číně to ale taky nebude žádný med. Vztahy velmocí jsou napjaté, v zemi navíc vládne stanné právo a u pobřeží kotví jak ruské, tak americké námořní síly. Nebude mnoho chybět a celá situace může eskalovat do nepříjemných výšin pro všechny zúčastněné. Vám se naštěstí podaří VIP dostat do bezpečí a vydáte se do Singapuru za letadlovou lodí USS Titan.

V Singapuru zjistíte, že USS Titan už zažila lepší dny. Letadlová loď jde ke dnu. “A od této chvíle není nic jisté,” píše se na oficiálním blogu Battlefieldu. Připomeňme, že vy budete hrát za seržanta Daniela Reckera, člena elitní skupiny vojáků známé jako Tombstone. DICE se nevytáhli jen s nástinem příběhu, ale pochlubili se také dvěma novými obrázky - rendery vašich dvou kolegů. Tím prvním je Clayton Pakowski, kterému se přezdívá Pac. Druhým členem do party je Kimble Graves, který si říká Irish. A tady je máte v plné parádě, fešáky:

 

Tagy: Battlefield (série) akční FPS first person válečná

Zdroje: Battlefield blog (oficiální)

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.