Máte námět či připomínku? Napište nám
Kam se podíváte v Assassin's Creed: Revelations?
zdroj: Archiv
Preview

Kam se podíváte v Assassin's Creed: Revelations?

24. 5. 2011 11:30 | autor: levis |

Game Informer se ve svém pokračujícím speciálu k Assassin's Creed: Revelations zaměřil na jednotlivé lokace, které v novém díle této historické akce navštívíte. Podobně jako v původním Assassin's Creed začnete v Altairově bývalém domově Masjafu, kam míří hlavní hrdina Ezio jako poutník. Překvapivě však zjistí, že domněla pevnost hašašínů už je dávno centrem templářů.

Ezio sice svoji misi na začátku hry nedokončí, do Masjafu se prý ale ke konci Revelations ještě jednou vrátí. Většinu času budete trávit v metropoli Konstantinopol, tedy dnešním Istanbulu, kde se zapletete do ožehavé politické situace, dostanete se na jednu z nejdůležitějších obchodních stezek na světě a samozřejmě navštívíte všechny čtyři čtvrti města: Constantin, Beyazid, Imperial a Galatu. Každá se má pyšnit jiným vizuálním stylem a také složením obyvatel, např. Galata je přístav plný zámožných lidí, zatímco chudinská čtvrť Constantin chvílemi připomíná jakési ghetto.

Během hraní navštívíte také Kapadocii, podzemní templářskou pevnost, která je vystavěná v hoře a ačkoliv zvenčí vypadá poměrně malá, ve skutečnosti leží hluboko pod zemí. Protože templáři zde skrývají klíčové informace, jež musí Ezio získat, strávíte v podzemních chodbách pěkných pár hodin. A konečně je tu jako čtvtá lokace ostrov Rhodos. Není sice jasné, zda sem Ezio zavítá v singleplayeru, nicméně na Rhodu se má odehrávat většina multiplayerových map ze hry. V šestnáctém století byl ostrov pod kontrolou řádu maltézských rytířů, který zde vystavěl paláce i hrady a celý ostrov důsleně obrnil, což se vše se podepíše na jeho vzhledu.

Nejnovější články