zavřít

Druhé DLC s arénami do Borderlands 2 vyjde příští týden

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Update - v článku si nyní můžete chystané DLC prohlédnout na záběrech z hraní.

Po předobjednávkové Mechromancerce, která byla novou postavou, přišlo první DLC s pirátskou tématikou. A teď tu máme oficiální potvrzení druhého DLC do Borderlands 2, které vyjde už příští týden. Ponese název Mr. Torgue's Campaign of Carnage a vyjde vás na 10 dolarů. Pokud máte koupený season pass, nemusíte cenu řešit. A jak už název napovídá, nový obsah se bude točit kolem výrobce zbraní, pana Torgua.

DLC Mr. Torgue's Campaign of Carnage bude mít sice nějaký ten příběh, ale postaveno bude hlavně na arénách, kde vás budou čekat i bossové. Strukturou má trochu připomínat Mad Moxxi's Underdome Riot - DLC k prvním Borderlands, které se zaměřovalo hodně na arény. Stejně tak Mr. Torgue. Připravte se na vlny nepřátel, kteří ale nepůjdou jen a pouze po vás - prý se budou střílet i mezi sebou, takže vy budete mít čas na vyléčení se, nebo se můžete jen koukat, jak se dva perou a třetí se směje.

V DLC také potkáte některé staré známé tváře: objeví se Patricia Tannis, Mad Moxxi, Tiny Tina a možná i další. Výše jmenovaní a jiní budou moct být vašimi sponzory, když si to půjdete rozdat s vlnami nepřátel do speciální arén. Samozřejmostí je pak nějaký nový loot a nebudou to jen zbraně. Ony ani ty souboje v arénách nebudou jen tak, měly by je právě pohánět úkoly od starých i nových postav.

Novinkou bude i zbrusu nová měna a jakési kiosky, ve kterých ji budete moct používat. Zatímco pan Torgue nepůsobí zatím tak zajímavě jako předchozí pirátské DLC a souboje v arénách jsme už taky viděli hodněkrát, Gearbox umí a je vidět, že se snaží zaběhlé systémy alespoň trochu okořenit. Mr. Torgue's Campaign of Carnage vyjde už 20. listopadu a podle odhadů některých zahraničních novinářů by vám mělo zabrat šest až osm hodin. Což je zhruba stejně, možná i trochu víc, než průměrná kampaň Call of Duty.

Z Mr. Torgue's Campaign of Carnage jsou zatím venku tři obrázky - jeden máte nahoře, zbývající dva v galerii.

Tagy: akční sci-fi dlc FPS postapokalyptická first person

Zdroje: tisková zpráva,IGN,Kotaku

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.