Adventurní speciál: herecký koncert Ellen Page v Beyond: Two Souls
zdroj: tisková zpráva

Adventurní speciál: herecký koncert Ellen Page v Beyond: Two Souls

27. 4. 2013 17:13 | Preview | autor: Petr Ticháček |

David Cage dokáže v herním průmyslu měnit kamení ve zlato. Na co sáhnul, z toho se stal drahokam mezi hrami, ať už šlo o Omikron: The Nomad Soul (1999), Fahrenheit (2005) nebo Heavy Rain (2010). A není důvod zpochybňovat, že by jeho aktuálně připravovanou hru Beyond: Two Souls čekal jiný osud.

David o tom přesvědčoval početnou skupinku novinářů na téměř všech loňských herních výstavách a nutno říct, že měl snadnou práci. Technologie performance capture, díky které dokáže dokonale zachytit pohyby lidského těla stejně jako výrazy v jejich obličejích, dokáže skutečné zázraky - obzvlášť, když ta těla patří známým hollywoodským hercům v čele s Kanaďankou Ellen Page.

A právě na Ellen a technologii performance capture se David Cage zaměřil ve svém vystoupení na loňském Gamescomu, které se odehrálo za zavřenými dveřmi, v tichém a klimatizovaném přednáškovém sále hotelu Radisson Blu.

...

Ačkoliv po většinu času jen dlouze rozmlouval o pozadí vývoje hry, což některé naše kolegy přinutilo rezignovaně klesnout k zemi a ze zoufalství vybalit své hrami přecpané iPady (že, Pavle :-)), svoji třičtvrtěhodinovou přednášku nakonec přece jen uzavřel krátkou hratelnou ukázkou, při níž představil herní principy, ovládání a strukturu hratelnosti.

Ani o ukázku ze hry vás samozřejmě neochudíme, ale... ještě si týden počkejte.

V rámci našeho adventurního speciálu sledujte dále:

Videopreview Odkaz Sherlocka Holmese
Videopreview hororovky Lucius
Adventurní speciál: Charles Cecil o Broken Sword 5 (v CZ i ENG verzi)
GC 2012: upoutávka na adventurní videospeciál
Adventurní speciál: videopreview Chaos on Deponia
Adventurní speciál: videopreview Jack Keane 2
Adventurní speciál: making of Secret Files 3
Adventurní speciál: představení first person hororu Asylum

Nejnovější články