zavřít

2 miliony stažených modů do Skyrimu za týden

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Bethesda oznámila, že si hráči stáhli více než dva miliony modů do Skyrimu. A to za necelý týden od chvíle, co vydala Creation Kit. Modů do Skyrimu je už údajně přes dva a půl tisíce a další přibývají. Bethesda při této příležitosti také oznámila, že hráči mají na Steamu průměrně nahráno kolem 75 hodin čistého času. Pokud by vám i 75+ hodin času málo, tak se nebojte, časem se dočkáte i oficiálních rozšíření hry. DLC ale pravděpodobně nebudou z Morrowindu a přilehlých oblastí kolem Skyrimu.

I když můžete z vrcholků hor přilehlá území vidět, jsou prý ve hře hlavně proto, aby hráči nekoukali na černé plochy. Todd Howard ale nijak nevyloučil, že by se některé z budoucích DLC nemohlo odehrávat v přilehlých oblastech a zavedlo by tak hráče ze Skyrimu pryč. Bethesda se také pochlubila, že zájem o Skyrim rozhodně neupadá, ani v roce 2012. Co se týče zisku, tak Skyrim byla údajně druhá nejprodávanější hra roku 2011 a rok 2012 zatím vypadá slibně.

Tagy: RPG

Zdroje: tisková zpráva,Kotaku

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.