zavřít

Hardware Club #26: AI – umělá inteligence

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Umělá inteligence neboli AI, to je dnes v technologickém světě snad neskloňovanější pojem. Co AI umožňuje a jaké má hranice? Jaký hardware AI akceleruje? A zachrání umělá inteligence pokrok, anebo se máme začít bát katastrofických scénářů autorů sci-fi?

Na tyto a další podobné otázky se budeme snažit odpovědět ve speciálním díle Hardware Clubu. Samozřejmě se otřeme i o téma hardwaru, který je s umělou inteligencí neodmyslitelně spjat, záběr tohoto dílu ale bude širší, o čemž vás přesvědčí Jindra, Jiří a Lukáš.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware umělá inteligence AI Hardware Club strojové učení

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.