zavřít

Fight Club Hardware #2: Procesory

Windows MAC Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Procesory, procesory, procesory. Druhý hardwarový podcast byl věnován především jim. Pobavili jsme se o tom, jak to dnes na trhu s CPU vypadá, a probrali jsme i možnosti upgradu. A protože s upgradem souvisí také téma operačních pamětí, proklepli jsme ho v druhé půli relace. PS: Dejte nám vědět, jak se vám nový díl líbil, případně co byste rádi slyšeli v příštích relacích. Rádi si vaše připomínky pročteme.

Na hry Intel, anebo AMD? A co se víc vyplatí? I když podobná témata evokují hutný flame, my jsme se mu snažili vyhnout. Bez stranění jsme probrali výkon ve hrách na obou platformách, výhodnost upgradu, možnosti taktování i bazarový prodej. Koho zajímá, jak je na tom nyní Ryzen s paměťmi, ten se taky dočká. A samozřejmě jsme nezapomněli probrat taky Lukášův vyzrálý počítač. Co myslíte, za kolik Lukáš prodá svou nestárnoucí ájsedmičku?

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast hardware

Zdroje: vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.