zavřít

Fight Club #388: Koření musí proudit!

Android PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch iOS Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco Adam s Šárkou si užívali herní nirvány (a možná i pracovního očistce) v Kolíně nad Rýnem, na Gamescomu, my jsme usedli v klubovně Fight Clubu ve složení Lukáš Grygar, Václav Pecháček, Jirka Svák a Aleš Smutný. Ten měl dvě hlavní témata. Podívali jsme se samozřejmě na novinky a zajímavosti z Gamescomu, ale také si zrekapitulovali sérii Banner Saga, kterou každý z nás hrál či hraje.

Všichni jsme Banner Sagu hráli, i když jsme v různých fázích celé trilogie. Jak hry působí na každého z nás a jak se podařilo zaujmout nováčky jako je třeba Jirka, se už dozvíte přímo z videa. Došlo také na zásek kolem toho, jak je Duna nevyužité téma a jako obvykle tu byly i vaše dotazy a naše odpovědi na ně.

Audio verzi Fight Clubu #388 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

 Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: fantasy tahová podcast vikingové

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.