Fight Club #388: Koření musí proudit!
zdroj: tisková zpráva

Fight Club #388: Koření musí proudit!

26. 8. 2018 9:55 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Zatímco Adam s Šárkou si užívali herní nirvány (a možná i pracovního očistce) v Kolíně nad Rýnem, na Gamescomu, my jsme usedli v klubovně Fight Clubu ve složení Lukáš Grygar, Václav Pecháček, Jirka Svák a Aleš Smutný. Ten měl dvě hlavní témata. Podívali jsme se samozřejmě na novinky a zajímavosti z Gamescomu, ale také si zrekapitulovali sérii Banner Saga, kterou každý z nás hrál či hraje.

Všichni jsme Banner Sagu hráli, i když jsme v různých fázích celé trilogie. Jak hry působí na každého z nás a jak se podařilo zaujmout nováčky jako je třeba Jirka, se už dozvíte přímo z videa. Došlo také na zásek kolem toho, jak je Duna nevyužité téma a jako obvykle tu byly i vaše dotazy a naše odpovědi na ně.

Audio verzi Fight Clubu #388 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

zdroj: Archiv

 Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články