zavřít

GamesPlay – The Banner Saga 3 (preview verze)

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Melancholické završení severské trilogie The Banner Saga se vetřelo do Vaškova výběru nejočekávanějších her roku, a tak je skvělé, že se k němu dostáváme s pořádným předstihem. Sice vám až do vydání 24. července můžeme ukázat jen první tři kapitoly, ale i na nich se dají krásně demonstrovat tahové souboje, nádherný umělecký styl a působivá, depresivní atmosféra.

Temnota postoupila až k samotným hradbám Arberrangu, posledního lidského města, a zbylí přeživší nejsou zrovna ochotní spolupracovat. Ať už hrajete za otce Rooka nebo dceru Alette, budete muset řešit spoustu problémů, a vašimi protivníky na bitevním poli bohužel nebudou pouze pokroucené zrůdy, ale i zoufalí lidé, kteří dělají, co musí. Patrik s Vaškem se v preview verzi pokusí z tohohle morálního bludiště vyjít pokud možno neposkvrněni.

Připojte se k jejich výpravě pomocí chatu na YouTube

Tagy: fantasy tahová vikingové Skandinávie

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.