zavřít

Fight Club #373: Jen houšť a větší hry!

Windows Switch

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

373. díl podcastu Fight Club byl takový hezky variabilní. Probereme klasické hry, netradiční hry i věci, které se dějí v herním průmyslu. Zástupce těch tradičních her máme hned dva. První je Total War: Thrones of Britannia, které si zahrál Vašek a rád se s vámi podělí o své zkušenosti.

Phoenix Point připadá zase na Pavla, ale musíme se přiznat, že nás tenhle „duchovní nástupce“ X-COMu zajímá všechny. Patrik s Adamem se zase pozastaví nad netradiční hrou, a to Nintendo Labo, které si mohli vyzkoušet, poskládat a zahrát si. A podívali jsme se i na God of War.

Nakonec došlo i pozastavení nad částečným oživením SteamSpy, které jsme nejen my, ale i jeho provozovatel označili před několika týdny za mrtvé. Naštěstí to už není pravda, SteamSpy ožil a je tu s námi zase. Nu a samozřejmě, že došlo i na vaše dotazy.

Audio verzi Fight Clubu #373 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: strategie sci-fi historická tahová podcast taktická vikingové nintendo herní příslušenství

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.