zavřít

Fight Club Speciál - God of War

PlayStation 4

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ne každý den nám přistane na stole hra, ze které se vyklube taková pecka jako v případě God of War. A tak jsme si řekli, že když už si v naší recenzi vysloužila absolutní desítku, mohli bychom jí věnovat i speciální díl Fight Clubu. Ve studiu zasedne samozřejmě Šárka, která God of War recenzovala na Games, Aleš, který hodnotí nové Kratovo dobrodružství do Levelu a Vašek, který si hru osahal v rámci preview eventu.

A nebojte se, spoilery budeme omezovat na nutné minimum (tedy pokud možno žádné nebudou). Budeme ale rádi, když se přidáte do debaty skrz chat u vysílání na Youtube a budete se ptát na věci, které vás zajímají. Pokud stále váháte, zda si hru pořídíte, máte šanci týden před vydáním zjistit odpovědi na otázky, které vás pálí. Uvidíme se ve tři hodiny odpoledne.

Otázky na účastníky Fight Clubu můžete klást v chatu u přenosu na Youtube

Toto i další videa najdete také na našem kanále na Youtube.

Tagy: akční fantasy mytologie

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.