zavřít

God of War pojede na PS4 Pro v dynamickém 4K

PlayStation 4 PlayStation 2

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Svého času jsem ukazoval návštěvám God of War III a všichni do jednoho na ty epické scény zírali s otevřenou pusou a respektem. Rok se s rokem sešel, za pár týdnů se Kratos vrátí a něco mi říká, že se bude historie opakovat. Pokud vlastníte PlayStation 4 Pro a 4K televizi, budete chtít návštěvám ukázat právě nový God of War (popřípadě Horizon).

Výlet do Skandinávie vypadá působivě už z trailerů, a že nejde jen o nějaké klamavé trailerové pozlátko potvrzuje Vašek, který si už God of War zahrál. Hra z pomyslného davu jednoduše vyčnívá, a pokud na to budete mít příslušné vybavení, neměla by zklamat.

Sony totiž na PlayStation Blogu potvrdila, že God of War poběží na PS4 Pro v dynamickém rozlišení 4K (2160p). O frameratu se zatím nemluví, a tak doufejme, že si hra zvládne i v náročnějších scénách udržet alespoň těch 30 snímků za vteřinu.

Jestliže jste si PS4 Pro koupili, ale 4K televize vám chybí, můžete se těšit alespoň na ostřejší obraz. Ten má na svědomí supersampling vyššího rozlišení, než je to, kterým vládne vaše 1080p televize. Příjemný je také fakt, že HDR si užijete, ať už se vám pod televizí válí PlayStation 4, nebo PlayStation 4 Pro.

God of War vychází exkluzivně na PS4 20. dubna, ovšem 19. března si budete moct na Games přečíst dojmy z hraní od Vaška, který už v kůži Kratose rubal nepřátele hlava nehlava několik hodin. Do té doby si můžete zopáknout výborný příběhový trailer z ledna, nebo si udělat doma či v kanceláři krásný hudební podkres od Beara McCrearyho.

Tagy: akční fantasy mytologie E3 2016 E3 2017

Zdroje: PlayStation Blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.