zavřít

Podívejte se na povedený trailer na God of War s Kratem a jeho synem

PlayStation 4

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Otec se synem by měli mít společné koníčky. Vláčky, čtení, sport nebo zabíjení severských monster. Poslední možnost si kvůli časovému zasazení i otcovým tendencím zvolili Kratos se svým synem Atreem v novém dílu God of War. Právě na takový harmonický vztah otce se synem se zaměřil nový, krátký, ale opravdu povedený trailer. V tom sice neuvidíte nic přímo z hraní, ale je to povedený filmeček.

V první řadě je třeba ocenit kvalitu animací obličejů, která je prostě famózní, byť dnes už ne tak výjimečná. Také jde o ukázku toho, jak by mohla vaše spolupráce se synem fungovat, ideálně ve chvíli, kdy si svou lukostřelbu trochu vyleveluje a začne kolem sebe střílet ohnivé či elektrizující šípy.

Zároveň pak upoutávka poslouží jako připomínka toho, že God of War vyjde už za měsíc, tedy přesněji řečeno 20. dubna, a to exkluzivně na PlayStation 4. 

Tagy: akční fantasy mytologie

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.