zavřít

GamesPlay – hrajeme strategii Total War Saga: Thrones of Britannia

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová Total War Saga: Thrones of Britannia ve Vaškovi žádné velké nadšení nevzbudila, jak se dozvíte v jeho recenzi, ale zároveň to taky není žádná katastrofa. Ba naopak – pro milovníky éry Britských ostrovů obležených vikinskými dobyvateli to může být právě ta epická strategie, na kterou čekají. Zjistit to můžou jednoduše tak, že se podívají na náš GamesPlay, kam kromě pana V. zasedne i Aleš.

Je tu spousta různých korun, kterých se můžete ujmout, a každá s sebou přináší trochu odlišné výzvy a problémy. Sami kluci si ještě nejsou jistí, zda se posadí na trůn Skotů, Irů, Velšanů, Anglosasů nebo Vikingů, ovšem každopádně nastane titulní totální válka. Ostrované jsou připraveni si navzájem skočit po hrdlech. Rok 880 našeho letopočtu není pro slabé povahy.

Máte-li kuráž, posílejte nám svá zapečetěná psaní na chatu na YouTube. 

Tagy: strategie historická vikingové

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.