zavřít

Fight Club #356: Hon na predátora

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rok 2017 odešel na věčnost v obří ohňostrojové explozi, ale my jsme pyrotechnické hrátky přežili a rok 2018 opět vítáme z naší útulné redakce. A to znamená, že přišel čas na tradiční středeční podcast. Před kamerou a mikrofony se tentokrát sešlo hvězdné trio s krycím jménem PHAHAS, neboli Patrik Hajda, Adam Homola a Aleš Smutný. Moderátorské služby jim poskytl expert na slovo vzatý, mistr Dobrovský. Probrali nejočekávanější tituly příštích dvanácti měsíců a další zajímavá témata.

Aleš váženým posluchačům a divákům nejprve vysvětlí, jak jsme se to tentokrát rozhodli zaonačit s Best of 2017. Pro ty, co se radši dívají do budoucnosti, bude připravena debata o tom, co si příští rok prostě musíte zahrát. Adam pak ještě promluví o svých hrůzných zážitcích z Ghost Recon Wildlands, kde se usídlil strašlivý filmový Predátor. A ještě se mrkneme na to, jak můžou hry ovlivnit vaše duševní zdraví. 

Audio verzi Fight Clubu #356 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: akční third person otevřený svět e3 2015

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.