zavřít

Fight Club #301: Cesta vlakem

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oslavy 300. dílu našeho podcastu Fight Club byly bujaré a vydařené. Nakonec jsme se ale museli profackovat a probrat, abychom vyšli vstříc další třístovce. A načali jsme ji s hostem v podobě Vojtěcha Vaňka ze studia Paperash, které nedávno vydalo parádní hru Dark Train. Právě o ní byla řeč v úvodu. Do židlí u debatního stolu jinak vedle zmíněného hosta usedli ještě Petr Poláček s Vaškem Pecháčkem, a moderoval to všechno s pomocí vlídného slova Lukáš Grygar.

Vedle představení nového čísla Levelu v úvodu a výživné debaty o vývoji Dark Train v polních podmínkách, jsme se v druhé části, než jsme se vrhli na vaše dotazy, pobavili ještě o Dishonored 2 a stealth akcích obecně. A nakonec čekejte ...no jo, obvyklé pravidlo Klubu rváčů.

Audio verzi Fight Club #301 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: stealth fantasy steampunk FPS

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.