zavřít

Fight Club #271 HD: Repete!

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vytěsnit venkovní svět a soustředit se na chvíli na dění ze světa her se vás v 271. podcastu Fight Club pokusili Pavel, Aleš a Petr, kteří se věrným, novým i občasným posluchačům svěřili se svými názory na nový Mass Effect, japonskou rubanici Nioh nebo zajímavou puzzle hru Miegakure, jak ostatně praví už titulek. V průběhu natáčení se však dělo i něco jiného…

Něčím jiným myslíme samozřejmě naše odpovědi na dotazy z mailu, ale i z chatu, potažmo další pravidlo Klubu rváčů na samotném konci vysílání.

Audio verzi Fight Clubu #271 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: arkáda Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.